ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Izsludināta pieteikšanās jauniešu mediju nometnei “Young Media Sharks”

No 24. līdz 29. oktobrim norisināsies ikgadējā mediju nometne “Young Media Sharks”, kuru jau absolvējuši 360 jaunieši. Tukuma novada kinopilsētiņā “Cinevilla” pulcēsies 32 vidusskolēni no visas Latvijas, lai nedēļas garumā iegūtu unikālas zināšanas un praktiski darbotos iedvesmojošu Latvijas un ārvalstu mediju profesionāļu vadībā. Piesakies nometnei līdz 18. oktobrim mājaslapā www.youngmediasharks.eu!

 

Šogad starp nometnes pasniedzējiem būs Somijas sabiedriskā medija “YLE” videožurnāliste Kati Laukanena, Ņujorkas jauniešu mediju centra “DCTV” vadītājs Džonijs Ramoss, slavenā igauņu dokumentālā kinorežisore Kersti Uibo, TV personība Nansija Garkalne, radoši digitālās aģentūras “Wrong” vadītājs Artis Krilovs un daudzi citi, kuri dalīsies, iedvesmos un mudinās jauniešus iet tālāk, neapstāties pie sasniegtā.

 

Nedēļas laikā jaunieši iedvesmojošās lekcijās un praktiskās nodarbībās varēs apgūt video un digitālās stāstniecības metodes, prezentēšanas prasmes, iepazīsies ar jaunākajām sociālo mediju tendencēm, mākslīgā intelekta iespējām un riskiem, kā arī citām mediju pasaules iespējām un izaicinājumiem. Katra diena būs piepildīta ar lekcijām, praktiskām darbnīcām, patstāvīgiem un grupu uzdevumiem – to laikā būs iespēja iegūt zināšanas un prasmes, kas noderēs jauniešu tālākai radošajai attīstībai.

 

“Tā ir unikāla iespēja īsā laikā iepazīt dažādas mediju jomas, gūt pieredzi no labākajiem jomas ekspertiem, darboties praktiski ar dažādiem mediju rīkiem. Nometnē gūtās zināšanas noteikti palīdz izvēlēties nākotnes profesiju, atrast savu sirdsdarbu, kā arī draugus visā Latvijā, kurus  vieno līdzīgas intereses un vērtības. Paldies Vācijas vēstniecībai Rīgā un Kuldīgas novada domei, ka šī nometne – izaugsmes piedzīvojums – ir pieejama ikvienam jaunietim Latvijā neatkarīgi no viņa ģimenes iespējām, jo mācības, dzīvošana un ēdināšana “Cinevillā”  6 dienu intensīvajā mediju nometnē būs pilnīgi bez maksas. Tāpat tiks nodrošināts transports no Rīgas uz nometnes vietu un atpakaļ,” stāsta Ilona Bičevska, nometnes radošā producente.

Izglītojošā jauniešu mediju nometne notiks jau devīto gadu. Tai pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 14 līdz 18 gadiem, kas savu nākotni saista ar žurnālistiku, kinojomu vai medijiem

 

Pieteikties var līdz 18. oktobrim, izpildot radošu uzdevumu. Plašāku informāciju par programmu un nometni var atrast oficiālajā projekta mājaslapā www.youngmediasharks.eu.

 

Pieteikšanās saite  https://ej.uz/YMS2023z/YM

S2023                                  

Plašāka informācija:

Ilona Bičevska,

“Young Media Sharks”,

nometnes radošā producente,

e-pasts: ilona@avantis.lv,

mob. tel: 29495959