Pulciņi
Alūksnes Bērnu un jauniešu centra nodarbību saraksts
2023./2024. mācību gadā
Pulciņa nosaukums | Pedagogs | Klase | Norises laiks | Pedagoga kontaktinformācija | Norises vieta |
Tautiskās dejas | |||||
|
Daiga Ozoliņa, Anastasija Asilgarajeva |
1.kl. | otrdienās plkst.13:30
trešdienās plkst.13:40 |
29418595 22184915 |
Alūksnes kultūras centrs, Mazā zāle |
2.kl. | otrdienās plkst.14:40
ceturtdienās plkst.13:50 |
||||
3.kl. | trešdienās plkst.16:00
ceturtdienās plkst.15:50 |
||||
4.kl. | pirmdienās plkst.14:30
ceturtdienās plkst.14:50 |
||||
5.-6.kl. | pirmdienās plkst.15:30
trešdienās plkst.15:00 |
||||
7.-8.kl. | trešdienās plkst.17:30
ceturtdienās plkst.16:50 |
||||
9.-12.kl. | pirmdienās plkst.17:00
otrdienās plkst.18:00 |
||||
Dejas un kustība | |||||
Una Tetere- Teterovska |
1.-3.kl. |
otrdienās un ceturtdienās plkst. 17:30 |
26056867 |
otrdienās
Lielā Ezera iela 26, skolas zāle ceturtdienās ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
|
4.-6.kl. | otrdienās un ceturtdienās plkst. 18:30 | ||||
Mūsdienu deja. Hip-Hop. Urban.
|
Nataļja Ņikuļina-Svile |
1.-3.kl. |
otrdienās un ceturtdienās plkst. 17:30
|
22435035 |
otrdienās
ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle
ceturtdienās Lielā Ezera iela 26 skolas zāle
|
4.-6.kl. | otrdienās un ceturtdienās plkst. 18:30
|
||||
7.-12.kl. | otrdienās un ceturtdienās plkst. 19:30 | ||||
Mūsdienu deju grupa “Esi kustībā!” | Esēnija Lielbārde |
4.-6.kl |
otrdienās plkst. 14:00 |
25524885 |
Kanaviņu iela 14, skolas zāle |
Mūsdienu deja “JĀdejo!” | Anastasija Asilgarajeva | 7.-12.kl. | piektdienās plkst. 16:30
|
22184915 | ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
Koris un mūzikas kolektīvi | |||||
|
Ina Perevertailo |
1.kl. |
pirmdienās plkst. 13:00 |
Lielā Ezera iela 26 26,201.kab.
|
|
2.-3.kl |
trešdienās plkst. 12:10 | ||||
1.-3.kl. | pirmdienās plkst. 13:45 | ||||
Koris | 7.-8.kl. | otrdienās plkst. 14:50 | Glika iela 10, metodiskais centrs | ||
Koris/vokālā studija “Anemones” | 9.-12.kl. | ceturtdienās plkst. 15:30 | Glika iela 10, metodiskais centrs | ||
Dziedāšanas studija “Dziedi savam priekam” | Linda Berkule | 1.-3.kl. | otrdienās plkst. 16:00
piektdienās plkst. 13:10 |
22847149 |
ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
4.-6.kl. | otrdienās un ceturtdienās plkst. 15:00 | ||||
Džambas | Mārcis Kalniņš | 2.-12.kl | otrdienās plkst. 17:15 un 18:15 | 27418518 | ABJC Dārza iela 8A, pirmā stāva zāle |
Ukuleles spēle | Diāna Lozko | 2.-12.kl. | ceturtdienās plkst. 15:00 | 28653322 | ABJC Dārza iela 8A, Mūzikas telpa |
STEM un tehnoloģijas | |||||
Solvita Ozoliņa | 1.gr. | pirmdienās plkst. 13:00 |
26316319 |
Lielā Ezera iela 26, 401.kab. | |
2.gr. | otrdienās plkst. 13:00 | ||||
3.gr. | ceturtdienās plkst. 13:00 | ||||
LEGO darbnīca | Iveta Kronberga | 4.kl. | trešdienās plkst. 14:00 | 29539123 | Kanaviņu iela 14, 217.kab. |
Robotika (WeDo 2.0) | Kristīne Ķikute | 1.gr. | trešdienās plkst. 13:00 |
29184008 |
Lielā Ezera iela 26, 401.kab. |
2.gr. | trešdienās plkst. 15:00 | ||||
3.gr. | ceturtdienās plkst. 14:00 | ||||
Programmēšana ar PHOTON | Kristīne Ķikute | 1.-3.kl. | trešdienās plkst. 14:00 | 29184008 | Lielā Ezera iela 26, 401.kab. |
Izpēti, eksperimentē un atklāj! |
Ieva Rakova |
1.kl. |
piektdienās plkst. 13:30 |
28440448 |
ABJC Dārza iela 8A, Tehniskā telpa |
Konstruēšana, būvēšana un tehniskā modelēšana |
Anastasija Asilgarajeva |
4.-6.kl. |
piektdienās plkst. 14:30 |
22184915 |
ABJC Dārza iela 8A, pirmā stāva zāle |
Robotika (Makeblock) | Kristīne Ķikute | 4.-6.kl. | pirmdienās plkst. 14:45 | 29184008 | Kanaviņu iela 14, 312.kab. |
LEGO inženieri | Ivars Vīksna | 4.-6.kl. | ceturtdienās plkst. 15:00 | 26405829 | Dārza iela 8A, Tehniskā telpa |
Foto un video projekti | Diāna Lozko | 4.-12.kl. | otrdienās plkst. 16:00 | 28653322 | ABJC Dārza iela 8A, pirmā stāva zāle |
Dronu skola | Ivars Vīksna | 6.-12.kl. | pirmdienās plkst. 16:00 | 26405829 | Lielā Ezera iela 26, skolas zāle |
Robotika un tehniskā jaunrade | Ivars Vīksna | 6.-12.kl. | ceturtdienās plkst. 16:30 | 26405829 | ABJC Dārza iela 8A, Tehniskā telpa |
Jauno ķīmiķu klubs | Inese Ločmele | 7.kl. | pirmdienās plkst. 15.00 |
26440998 |
Glika iela 10, 225.kab. |
8.kl. | otrdienās plkst. 15:00 | ||||
9.kl. | ceturtdienās plkst. 15:00 | ||||
Teātris un skatuves runa | |||||
Daiga Bētere |
2.-6.kl | ceturtdienās plkst. 17:20 |
29101657 |
Alūksnes
Kultūras Centrs, Kamerzāle |
|
7.-12.kl | otrdienās plkst. 17:20 | ||||
Ieva Rakova |
2.-3.kl. |
pirmdienās plkst. 13:00 |
28440448 |
Lielā Ezera iela 26 404.kab. | |
4.-5.kl. | trešdienās plkst. 14:30 | Kanaviņu iela 14, 305.kab. | |||
Skatuves runas pulciņš | Tija Āboliņa | 4.-6.kl. | ceturtdienās plkst. 14:00 | 29146288 | Kanaviņu iela 14, 215.kab. |
Agita Līdumniece |
6.kl. | pirmdienās plkst. 14:30;
otrdienās plkst. 14:00 |
26375846 |
Kanaviņu iela 14, skolas zāle | |
7.-9.kl. | trešdienās plkst. 14:15 | Glika iela 10, 312.kab. | |||
Citas programmas | |||||
Mazpulks “PaGalms” |
Sandra Buliņa |
1.-12.kl. |
otrdienās no 15:00
piektdienās no 16:00 |
28678406 |
Dārza iela 8A, Sabiedrības centrs |
Strautiņu mazpulks
|
pirmdienāsplkst. 16:00
ceturtdienās plkst. 14:00 sestdienās plkst. 11:00 |
Strautiņu PII | |||
Stilīgas meitenes ABC | Rūta Blūma | 2.-6.kl. | otrdienās un piektdienās plkst. 16:00 | 27639132 | ABJC Dārza iela 8A, Tehniskā telpa |
Šahs un dambrete | Dzintars Strodāns | 1.-12.kl. | trešdienās plkst. 17:00 | 27056165 | ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
Tija Āboliņa |
1.gr. | pirmdienās plkst. 14:00 |
29146288 |
Kanaviņu iela 14, 215.kab. | |
2.gr. | otrdienās plkst. 14:40 | ||||
3.gr. | pirmdienās plkst. 14:50 | ||||
“Pinterest” ideju darbnīca | Ieva Rakova | 4.-6.kl. | piektdienās plkst. 15:00 | 28440448 | ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
Projektu un iniciatīvu darbnīca “10 kW radošo citronu” |
Kristīne Ķikute |
8.-12.kl |
trešdienās plkst. 16:00 |
29184008 |
ABJC Dārza iela 8A, pirmā stāva zāle |
Augsim stipri tēvzemei! | Inese Marķitāne | 7.-12.kl. | pirmdienās, otrdienās, trešdienās plkst. 15:00 | 28616507 | Glika iela 10, Metodiskais centrs |
Žurnālistikas pulciņš | Diāna Lozko | 7.-12.kl. | ceturtdienās plkst. 16:00 | 28653322 | ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
Velo un moto prieks | Tija Āboliņa | 7.-8.kl. | trešdienās plkst. 16:00 | 29146288 | ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
Orķestris | |||||
Pūtēju orķestris | Sandors un Ilze Līviņi |
7.-12.kl. |
trešdienās plkst. 18:00
sestdienās plkst. 10:00 |
29275267
29431876 |
Glika iela 10, metodiskais centrs |
Jauniešu iniciatīvas | |||||
Jauniešu grupa “Oluksnieši” | Nikolajs Rakovs, Anastasija Asilgarajeva |
13-30 gadi |
piektdienās plkst. 17:00 |
22184915 27701177 |
ABJC Dārza iela 8A, pirmā stāva zāle |
Sarunu klubs | Diāna Lozko | 13-30
gadi |
ceturtdienās plkst. 17:00 | 28653322 | ABJC Dārza iela 8A, Mūzikas telpa |
Jauno producentu apvienība | Una Tomiņa
Ainārs Cekuls |
9.-12.kl. |
pirmdienās plkst. 16:00 |
29388293 |
ABJC Dārza iela 8A, pirmā stāva zāle |
“Tīri impro vibes” | Nikolajs Rakovs | 9.-12.kl. | pirmdienās plkst. 16:00 | 27701177 | ABJC Dārza iela 8A, otrā stāva zāle |
Pirmsskola
Pulciņa nosaukums | Pedagogs | vecums | Pedagoga kontaktinformācija | Nodarbību vieta |
Tautiskās dejas | ||||
“Enku-drenku”
|
Daiga Ozoliņa
|
4-7g. |
29418595
|
PII “Pūcīte” |
“Enku-drenku”
|
Sanita Drunka |
4-7g. |
26350216 | PII “Sprīdītis” |
“Enku-drenku”
|
Inga Meirāne | 4-7g. | 27790488 | PII “Pienenīte” |
Mūzikas kolektīvi | ||||
“Puķuzirņi” | Linda Berkule | 4-7g. | 22847149 | PII “Sprīdītis” |
STEM un tehnoloģijas | ||||
LEGO darbnīca | Sanita Strakša | 4-7g. | 29343651 | PII “Sprīdītis” |
LEGO darbnīca | Ilze Strupkāja | 4-7g. | 26301659 | PII “Pienenīte” |
Citas programmas | ||||
Estētikas skoliņa | Iveta Kronberga
Ināra Apsīte |
4-7 g. |
29539123
26432560 |
PII “Pienenīte” |