ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Zaķu skrējiens 2017

Šogad jau 7. gadu pēc kārtas tika organizēts Zaķu skrējiens, kurā par spīti laika apstākļiem piedalījās gandrīz 100 skrējēju.

Jau no pulksten 10:30 Kultūras centra apkārtnē skanēja mūzika, kas radīja patīkamu noskaņu, taču pats pasākums sākās plkst. 11:00 ar reģistrāciju skrējieniem un Alūksnes Kultūras centra organizētajām radošajām darbnīcām. Alūksnes un Apes novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši kopā ar jauniešiem no “10kW Radošo citronu” piedāvāja olu krāsošanas aktivitāti, kuras pēc tam turpat blakus varēja arī ripināt. Olas varēja saņemt pret ziedojumiem, kas paredzēti nākamajam jauniešu projektu konkursam. Liels paldies Alūksnes putnu fabrikai par ziedotajām olām!

Dalībnieki varēja pieteikties abās piedāvātajās distancēs – 50m vai 3.5km.

12:00 notika pasākuma atklāšana, kuras laikā tika aicināti 10 brīvprātīgie, kas katrs parādīja 1 kustību, kā iesildīties skrējienam. Pēc tam cilvēki tika aicināti uz skrējieniem.

Vispirms tika izskrieti visi 50m skrējieni un uzreiz pēc tam bija starts 3.5km skrējienam.

Kad visi bija finišējuši, skatītājus priecēja dziedātājs Chris Noah ar savām dziesmām, pēc tā uzreiz sekoja apbalvošana.

Pasākums ir tradīcija svētku laikā, līdz ar to tas vienmēr ir pozitīvs. Paldies visiem, kas piedalījās! Gaidīsim jūs atkal nākamajās Lieldienās!

 

IMG-4083