ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Dronu skola

Multirotoru bezpilota lidaparātu, tautā sauktu par droniem, esamība apkārtējā vidē, sabiedriskos un privātos pasākumos, ikdienā, darbā, mājās un atpūtā pēdējo desmit gadu laikā ir strauji attīstījusies. Darbošanās ar droniem nav vien izklaides pasākums, bet saistīta ar tehniskās domāšanas attīstīšanu, kā arī ar fizikas un aerodinamikas pamatu apgūšanu, kā arī normatīvo aktu pārzināšanu, lai ikdienā dronus pilotētu droši un atbildīgi. Bērni un jaunieši apgūst prasmi lidot ar sporta droniem, kā arī gūst priekšstatu par dronu uzbūvi un sacensību norisi.

Programmas “Dronu skola“ mērķauditorija – ikviens bērns un jaunietis vecumā no 12 līdz 17 gadiem, kas vēlas attīstīt un pilnveidot sevi tehniskajā jaunradē, plāno iegādāties bezpilota lidaparātu, vai arī tāds jau ir un vēlas vienaudžu kompānijā organizēti nodarboties ar savu pilotēšanas prasmju un iemaņu pilnveidošanu, piedalīties Latvijas čempionāta sacensībās.

Dronu skola Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs Dronu skola Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs Dronu skola Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs Dronu skola Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs