ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Funktierēšanas spēle “Fītinghofu dzimtas noslēpums”

Sveiciens! Zinām, ka Helovīns daudziem kļuvis par iemīļotiem svētkiem, tāpēc aicinām bērnus, ņemot vērā savu un citu drošību, šogad NEDOTIES Helovīnos klauvēt pie citu cilvēku dzīvokļu un māju durvīm ar saucienu “Saldumus vai izjokosim!” un vecākus to ierobežot! Tomēr, lai pilnīgi nezaudētu šo svētku garu, jauniešu grupa Jauno producentu apvienība, tev ir sagatavojusi fantastisku alternatīvu – funktierēšanas spēli Fītinghofu dzimtas noslēpums.

Ievērojot visus drošības pasākumus, funktierēšanas spēle ģimenēm un draugiem “Fītinghofu dzimtas noslēpums” Alūksnes pils muižas parkā (ārā),  norisināsies, izmantojot savus telefonus un aplikāciju Actionbound, kas dos iespēju samazināt kontaktu ar citiem cilvēkiem.

Spēles oficiālais laiks ir 30.oktobris plkst. 18.00-19.00, kurā aicinām piepildīt Alūksnes pils muižas parku ar dažādiem mistiskiem, pasaku, filmu un klasiskiem tēliem, velkot Helovīnu maskas, lai jautrāk, bet spēli varēsi spēlēt arī sev ērtā laikā no 30.oktobra plkst.16.00 līdz 31.oktobra plkst. 24.00.

30.10. no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 parkā sastapsiet dažādus tēlus ar laterniņām, kas dalībniekiem par labiem nopelniem dalīs konfektes (šī ir iespēja mazākajiem dalībniekiem piedzīvot Helovīnu garu).

IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI LUKTURĪTI!

Labākajiem balvas no atbalstītājiem Alūksnes Bānīša stacijas, Alūksnes muzeja un Alūksnes Bērnu un jauniešu centra. Galvenā balva-dāvanu karte 5 personām uz detektīvspēli bānīša stacijā!

Rezultātus paziņosim 03.11.2020.

Esi aktīvs savos soc.tīklos un dalies ar spēles gaitu, atzīmē IG @jaunieproducenti un @pa_galms un FB @pagalmsaluksne (MJIC Pa GALMS), kā arī Alūksne Bānīša staciju un Alūksnes muzeju.

Kā spēlēt?

  1. Lejupielādē aplikāciju Actionbound.
  2. Spied “SCAN CODE” un noskenē QR kodu no afišas.
  3. Spied “Start bound”, kad esi gatavs startēt.
  4. Pievieno komandas nosaukumu, kas vari būt tu pats vai kopā ar kādu ģimenes locekli. Ieteikums, katram komandas biedram jābūt citam vārdam, kā arī, ja dosies viens tev tik un tā būs jāievada divi vārdi, bet vari ievadīt, piemēram, Jānis un Jānis2. Jums visiem jāpiekrīt spēles noteikumiem “we agree”.
  5. Pabeidzot spēli, spied “Start upload”, lai augšupielādētu savus uzņemtos foto, tam tev būs nepieciešams internets.