ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Robotika un tehniskā jaunrade

Lego Robotikas pulciņš ABJC ir ar lielu pieredzi un droši var apgalvot, ka bija viens no pirmajiem šādiem pulciņiem Latvijā. Dalībnieki, kuri šajā pulciņā iesaistās ar sirdi un dvēseli, šo pulciņu nepamet un katru mācību gadu atgriežas no jauna, viņi vēlas darboties arī papildus un ir gatavi Lego robotu būvei nodoties arī brīvlaikā un patiesībā labprāt to darītu arī vasarā.

Robotika ir strauji augoša industrijas nozare, tā kļūst par ikdienas sadzīves nepieciešamību. Robotika apvieno dažādus mācību priekšmetus- matemātiku, fiziku, datoriku. Robotikā dalībnieki iemācās problēmu risināšanu, komandas darbu un vienlaicīgi arī radoši un jautri pavada laiku. Robotikā skolā iegūtās zināšanas tiek izmantotas praktiski un iegūtās prasmes dalībniekiem noderēs nākotnes profesijā. ABJC Lego robotikas pulciņš šobrīd ir tehniski labi nodrošināts, mums ir 9 NXT2.0 robotu komplekti un iegādāti arī jaunākās paaudzes EV3 roboti, ir iespēja būvēt arī dažus sarežģītus Lego Technic modeļus. Lego robotikas pulciņš jau 3 gadus ir vispasaules FIRST LEGO LEAGUE čempionāta dalībnieki, World class sezonā iegūts arī Latvijas čempionu tituls pirmajā oficiālajā Latvijas FLL čempionātā, kas ir katra pulciņa dalībnieka un komandas kopējais augstākais sasniegums.

Ja esi ieinteresēts darboties tehniskajā jaunradē, neatlaidīgi meklēt un atrast, iesaistīties pozitīvas konkurences uzlādētā komandas darbā un atklāt arī individuālus tehniskos un programmrisinājumus – mēs tevi gaidām, jo Lego robotikas pulciņš vērsts uz patstāvīgas, radošas, intelektuāli bagātas skolēna personības veidošanos un attīstību.

  Robotika Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs Robotika Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs Robotika Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Robotika Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

IMG_0591 - kopijaRobotika un tehniskā jaunrade