ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Animācijas darbnīca

 

Veidojot savu animācijas filmiņu, bērni var padarīt dzīvu visu, ko vēlas. Zīmējumi, plastilīna, Lego un aplikācijas tēli, domas, dzejoļi sāk savu dzīvi bērnu fantāziju pasaulē. Animācijas studijā audzēkņi iemācās veidot tēlus un tos animēt, attīsta māksliniecisko un estētisko gaumi.
Kuram bērnam gan nepatīk skatīties animācijas filmas jeb multenītes?  Bet kā būtu izveidot animācijas filmu pašiem? Bērni labprāt skatās citu bērnu veidotās filmas. It īpaši tad, ja, jaunais animators filmu uzņēmis par sev sirdij tuvu tēmu.
Animācijas darbnīca Alūksnē ir darbojusies vienu gadu, tā bija lieliska iespēja visiem interesentiem izmēģināt spēkus animācijas filmu veidošanā. Lai gan animācijas filmu uzņemšana ir ārkārtīgi darbietilpīgs process, tomēr pedagoga vadībā ir iespējams uzņemt animētu ainiņu un arī to apskatīt. Tas ir interesanti, pamācoši un jautri!

 

IMG_1076 - kopijaIMG_1100 - kopijaIMG_1078 - kopijaIMG_1080 - kopijaIMG_1083 - kopijaIMG_1096 - kopijaIMG_1101 - kopijaIMG_1107 - kopija20170920_154346