ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Piesakies apmācībām par radošu vidi

63

Ja Tevi interesē vide sev apkārt un kā to veidot radošu, piesakies apmācībām!

 

PIETEIKUMA anketu aizpildi līdz 29.jūnijam TE: https://docs.google.com/…/1twLcDQ4uObVex_-lnoRnxyT…/viewform

KAD? 1.-3.jūlijs
 KUR? MJIC “Pa GALMS”, Alūksne
KAS BŪS? Radošo domāšanu attīstošas aktivitātes, Radošo ideju centra un jaunu, radošu uzņēmēju iepazīšana Apes novadā, nodarbības par radošumu
veicinošas vides veidošanu un resursu piesaisti savas idejas īstenošanai.

KAS VADĪS? Lelde Zēna, biedrības “Homo Ecos” pārstāve

Tiem, kas savu ideju vēlēsies attīstīt tālāk dzīvē, būs iespēja piedalīties nākamajā posmā – DIY apmācībās 17.-18.jūlijā Ilzenes pagastā.

Šīs apmācības ir daļa no Alūksnes novada pašvaldības īstenotā projekta “Daru pats.Daru citam.”, kura mērķis ir novada pagastu jauniešiem dot iespēju attīstīt uzņēmību, radošumu un piederības sajūtu savam novadam. Jaunieši no vairākiem Alūksnes novada pagastiem jau 23.maijā ar pašu plānotām un vadītām aktivitātēm iesaistījās Alūksnes jauniešu dienā “ARAM”. Pēc apmācībām, jūlijā un augustā, Mārkalnes, Jaunannas, Ilzenes un Veclaicenes jaunieši projekta ietvaros īstenos savus radošus vides uzlabošanas projektus, ko varēs novērtēt gan 29.augustā Vēlajās brokastīs MJIC ‘Pa GALMS”, gan turpmāk, apmeklējot minētos pagastus.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

_vienkarss_pilnkrasu_rgb_v_lv_39_copyIZM-logoABJC_logoAlūksnes_novads_COA