ABJC

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs

Iet uz
ABJC

Jaunieši novadā

Iet uz
ABJC

Kas ir brīvprātīgais darbs?

Iet uz

Improvizācijas teātra studijai – uzvara!

Uzvara ir mūsu!
Lepojamies, lepojamies, lepojamies no sirds par mūsu Improvizācijas teātra studijas veikumu VI Latvijas skolu jaunatnes teātru festivālā-parādē “2×2 IR PIECI”.
Ceļojošā balva, Lielais Sids, šogad glabāsies Alūksnes BJC. 🎭Kate Pilsetniece, Amēlija Felša, Madara Donska, Ieva Balane – 1.vieta Valsts Teātra sporta turnīrā.
Elīna Egle, Emīls Pūrs, Nika Rastorgujeva, Ērika Dubovska – 3. vieta Valsts Teātra sporta turnīrā.
‎‎
Paldies skolotājai Agitai Līdumniecei par jauno improvizatoru trenēšanu, vecākiem par atbalstu, jauniešiem par skatuvisko drosmi un prieku🤍!
‎‎
Starp citu- mūsu komandas nosaukums ir ļoti patriotisks- “Profitroļi”!

Ko ņemt uz PaGalma svētkiem?

Hey, jaunieti ! 🥳
PaGalma svētki jau šo piektdien, sākot no plkst. 16.00, tāpēc sagatavojies! 😎
🧊 Saule sola mūs lutināt, neaizmirsti par galvas segu un ūdens pudeli – uzpildīt to varēsi pie mums jebkurā brīdī!
📯 Atbalsti savus draugus, pulciņa biedrus vai komandu Streetball spēlē ar plakātiem, taurēm un moto! 🏀
Aktīvi spēlēsim dažādas lielformāta spēles un
Vakaru noslēgsim ar dziesmām un dejām PaGalmā, būs DJ un dzīvā mūzika, un vispār solās būt ļoti foršs pasākums, gan tiem, kas spēles mīl, gan tiem, kam bumba tīk, gan tiem, kam mūzika pie sirds un, protams, arī tiem, kas vienkārši grib chillot! 😎
Tiekamies piektdien, 31. maijā plkst. 16:00 pie mums PaGalmā!🎊

Robotikas un tehniskās jaunrades pulciņa dalībnieku panākumi konkursā “Jaunais elektroniķis 2024”

ABJC Robotikas un tehniskās jaunrades pulciņa dalībnieki izcīna 2. vietu vecākajā grupā un 3. vietu jaunākajā grupā konkursā Jaunais elektroniķis 2024, startējot 16. Latvijas robotikas čempionāta RTU posmā 4. vietu Lego sumo PRO kategorijā “Robotikas un Elektronikas dienā 2024” – RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātē!

Pilnu foto galeriju atradīsi šeit

 

Lepojamies par pulciņa “Velo prieks” dalībnieku veikumu “Jauno ceļu satiksmes dalībnieku forumā”

🏆🏆🏆Lepojamies par pulciņa “Velo prieks” dalībnieku veikumu “Jauno ceļu satiksmes dalībnieku forumā”, otrajai kārtai kvalificējušies:
🚲Ance Etto Šteinere
🚲Rodrigo Holla
🚲Roberts Puķītis
🚲Jegors Krutins
🚲Elza Donska
🚲Katrīna Vilde
ℹ️Šogad sacensības notiek 4 kārtās. Pirmās kārtas sacensības, kopskaitā 27 reģionālās sacensības, notika visā Latvijā no 29. aprīļa līdz 17. maijam.
ℹ️Otrā kārta jeb Latvijas finālsacensības norisināsies Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē 31. maijā. Tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona jeb pirmās kārtas sacensībās.
ℹ️Trešajā kārta notiks Latvijas jauno velosipēdistu izlases veidošana un sagatavošana dalībai Starptautiskās Automobiļa federācijas Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās.
ℹ️Ceturtā kārta – Latvijas izlases dalība FIA Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās 19.-22. septembrī Francijā, Parīzē.

Vasaras piedāvājums 2024!

Kā aizraujoši un jēgpilni pavadīt vasaru? 😎
Piesakies dažādām izglītojošām, izzinošām,
sportiskām, radošām piedzīvojumu aktivitātēm Alūksnes novadā!🤸‍♂️🫶

📞Dalība aktivitātēs tikai ar iepriekšēju pieteikšanos ❗️no 20.maija plkst. 9:00❗️, zvanot pa norādītajiem tālruņu numuriem vai personīgi pie organizatora (e-pastā pieteikumi netiek pieņemti).

Dalībnieku skaits grupās ierobežots.☝️

Aktuāla informācija par jauniešu neformālās izglītības un brīvā laika aktivitātēm vasarā tiks publicēta ABJC mājas lapā www.abjc.lv un sociālajos tīklos.💻

INFORMĒJAM, ka sarakstā minētas plānotās dalības maksas, tiks precizētas pirms aktivitātēm, sekojiet līdzi aktuālajai informācijai www.abjc.lv

Pulciņa “Velo prieks” dalībnieki Jauno satiksmes dalībnieku forumā

🤩 Šodien Gulbenē Jauno satiksmes dalībnieku forumā piedalījās pulciņa “Velo prieks”dalībnieki, lai parādītu un pārbaudītu:
📚 teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, pirmās palīdzības sniegšanu un velosipēda tehnisko uzbūvi,
🚴 velosipēda vadīšanas meistarību īpaši izveidotās pārbaudījumu trasēs.
Noslēdzoties 1. kārtai, labākos jaunos satiksmes dalībniekus un viņu atbalstītājus gaidīs Foruma Latvijas fināla sacensībās Rīgā.
🤍Paldies skolotājai Tijai Āboliņai par audzēkņu sagatavošanu, jaunajiem ceļu satiksmes dalībniekiem par sportisko azartu un vecākiem par atbalstu!

PaGalma svētki 2024!

Hey, jaunieti ! 🥳
PaGalma svētki vairs nav aiz kalniem, tāpēc mēs aicinām tieši TEVI sadalīt šo priecīgo dienu kopā ar mums! Būsi mīļi gaidīts ciemos Dārza ielā 8e, jau sākot no plkst. 16:00. 🤗
Aktīvi spēlēsim dažādas lielformāta spēles un atminēsimies labākos momentus, kas pavadīti PaGalmā, bet, kas gan ir PaGalma svētki bez streetball kausa? 🏀Tieši tāpēc nāc atbalstīt savus draugus, klasesbiedrus vai pulciņa biedrus, lai bumba labāk krīt grozā. ⛹️‍♀️
Vakaru noslēgsim ar dziesmām un dejām PaGalmā, būs DJ un dzīvā mūzika, un vispār solās būt ļoti foršs pasākums, gan tiem, kas spēles mīl, gan tiem, kam bumba tīk, gan tiem, kam mūzika pie sirds un, protams, arī tiem, kas vienkārši grib chillot! 😎
Tiekamies 31. maijā plkst. 16:00 pie mums PaGalmā!🎊